Rusçadan Türkçeye Tercüme - Rusçadan Türkçeye Çeviri


 


Rusçadan Türkçeye teknik ticari, hukuki, edebi, akademik, felsefi tıbbi alanlar başta olmak üzere diğer tüm alanlarda noter yeminli tercümanlarımızla yazılı, sözlü, simultane, ardışık tercüme çeviri hizmeti vermekteyiz.

Yazılı tercümelerde (çevirilerde) fiyatlandırma:
Fiyatlandırma sayfa standartları esaslarına göre yapılmaktadır. Metnin tercümesi yapıldıktan sonra çıkan tercüme çeviri metni üzerinden boşluksuz 1000 karakter (harf) 1 (bir) sayfa olarak hesaplanmaktadır. Bu sonuca word belgesi üzerinden araçlar sekmesinden sözcük sayımı seçeneği işaretlenerek ulaşılabilir. 1 (bir) sayfa tercümenin (çevirinin) fiyatı tercümesi (çeviri) yapılacak metnin konusuna, yoğunluğuna ve müşteri tarafından talep edilen zamana göre değişim göstermektedir. Yazılı tercüme (çeviri) dokümanınız hakkında online tercüme (çeviri) fiyat teklifi almak için lütfen aşağıda yer alan e-posta adresimize e-posta gönderiniz. E-postanızı gönderdikten sonra tarafımızca size en yakın zamanda bilgi ve fiyat teklifi verilecektir.

Yazılı Tercümelerin (çevirilerin) Teslim Zamanı:
Yazılı tercümelerde (çevirilerde) teslim zamanı, tercümesi (çevirisi) yapılacak metnin konusuna, yoğunluğuna ve müşteri tarafından talep edilen zamana göre değişim göstermektedir. Örneğin: 25.000 - 30.000 harflik (25 - 30 sayfa) elektronik cihazın kullanım kılavuzu tercümesi bir mesai günü içerisinde tercümesi tamamlanıp müşteriye teslim edilirken, yine 25.000 - 30.000 harflik (25-30 sayfa) bir sözleşme tercümesi iki mesai günü içerisinde tercümesi tamamlanarak müşteriye teslim edilmektedir.

 

 

 Fiyat Teklifi ve Her Konuda Bilgi Almak İçin:
Tel: 0216 567 10 31
Fax: 0216 567 00 87
E-mail: info@ruscatercume.org
F.Kerim Gökay Cad. Dilsiz Sok. İsmail Bey. Apt. No: 1/7 Çemenzar / Kadıköy / İstanbul